Testujemy - czyli w gronie Ambasadorów Jogobella!

  Najpierw krótka wzmianka o tym, co to jest społeczność trnd : http://www.trnd.com/pl/ -  jest jedną z największych społeczności marketingowych na świecie, dzięki której mamy możliwość uczestniczenia w projektach marketingowych swoich ulubionych produktów i marek.
  Ponad 2 miliony zarejestrowanych użytkowników trnd w Europie i Ameryce Południowej otrzymuje codziennie szansę testowania produktów - często nowości na rynku. Stając się ambasadorami marek mogą przetestować je w swoich domach, dzielić się próbkami produktów ze swoimi znajomymi i przyjaciółmi oraz poprzez wyrażanie swoich opinii, oddziaływać na strategie firm i producentów.  W najbliższym czasie będę miała okazję przetestować nowe jogurty Jogobella: Musi, Brekfast i 8 Zbóż. Lodówka już zaopatrzona - chociaż nie ukrywam, że ciężko było dokonać zakupu. Jogurty są nowością, więc do wielu sklepów jeszcze nie dotarły.
  A zainteresowanych zapraszam do rejestracji - trwają właśnie poszukiwania osób do testowania jogurtów naturalnych bez dodatku cukru, oraz ambasadorów, którzy przetestują nowoczesne golarki Braun Series 7 i 9 (ceny golarek to 800-1200zł, więc z pewnością produkt warty zrecenzowania).


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Zdolne Dzieci , Blogger