Wymyśl grę - zostań autorem Granny!

   Niedawno odbyła się IV edycja konkursu "Wymyśl grę - zostań autorem Granny". Jak co roku można było wysyłać swoje własne propozycje gier dla najmłodszych graczy (w wieku 3-6 lat). Nagrodą główną w konkursie jest wydanie gry przez Grannę oraz nagroda pieniężna. 

   Trzeba przyznać, że spełnienie marzenia o publikacji własnej gry, nigdy nie było tak... proste. Oczywiście - jest spora konkurencja, pomysły robią niesamowite wrażenie, w dodatku należy przesłać wersję próbną gry (a nie wizualizację w postaci zdjęć czy rysunków). Ale po raz pierwszy mamy pewność, że nasz pomysł nie zostanie rzucony w kąt, a uważnie obejrzany i... przetestowany. Może więc warto spróbować swoich sił w kolejnej edycji...? Wraz z Rafałkiem pomału obmyślamy plan naszej gry, która być może spotka się z uznaniem ze strony wydawnictwa. I szczerze zachęcam do udziału osoby, które gdzieś w zaciszu domowym, ukrywają planszówki, przygotowane z myślą o dzieciach.
   W IV edycji konkursu dwa równorzędne drugie miejsca zajęły gry: „Łatki”, autorstwa Pani: Anny Kalbarczyk oraz  „Pracowite pszczółki” Pana Krzysztofa Bielaka. Finalistą tej edycji konkursu został Pan Paweł Nowak, za grę  „Batyskaf”. Serdecznie gratulujemy!
   Podczas Gali konkursu, swoją premierę miała gra „Szukaj, szukaj” autorstwa Pani Justyny Kubiak. Zwyciężyła ona w ubiegłorocznej edycji konkursu. Gra (wraz z innymi, równie niesamowitymi pozycjami) znajduje się już w naszym domu - i lada dzień pojawi się jej recenzja.
Fot. Archiwum Granny
Fot. Archiwum Granny
Fot. Archiwum Granny

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Zdolne Dzieci , Blogger