Bańki Fru Blu - prezent na Dzień Dziecka.

Bańki Fru Blu, to świetny pomysł na niedrogi prezent, który sprawi dzieciom mnóstwo radości.Większość dzieci uwielbia bańki (chociaż zdarzają się i takie, które na ich widok czmychają w siną dal). Widok ogromnych baniek, które mienią się wszystkimi kolorami tęczy, wirują wesoło w powietrzu i pękają, opryskując wszystko dookoła - zapiera dech w piersiach.


Zestaw składający się z profesjonalnego sznurka, oraz 0,5l płynu można zakupić za ok. 25zł. Oczywiście warto zaopatrzyć się w znacznie większą ilość oryginalnego płynu. Podróbki już wypróbowałam i srodze się zawiodłam (trudno powiedzieć czy na płynie innej firmy, czy na własnym skąpstwie). Okazało się bowiem, że bańki nie wychodzą tak duże, ponad to błyskawicznie pękają. Co tu dużo pisać - po prostu jakość ma swoją cenę.


Sznureczek zamocowany na dwóch, plastykowych pałeczkach umożliwia dzieciom tworzenie ogromnym baniek. Przyrząd jest lekki i wysokie unoszenie dłoni do gry (aby bańki wzbiły się w niebo), nie sprawia pociechom najmniejszego problemu.


Zdecydowanie polecamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Zdolne Dzieci , Blogger