Karty Popup 3D - ptaki. Magiczna seria kart.

Dzieci z zainteresowaniem oglądają karty - po jednej stronie znajdują się obrazki przedstawiające ptaki, a po drugiej - podstawowe informacje o zwierzętach, a także różnego rodzaju ciekawostki na ich temat. I chociaż karty same w sobie wzbudzają nie małe zainteresowanie, to kryją w sobie coś jeszcze - taką małą tajemnicę.Dinozaury, zwierzęta, zwierzęta morskie, owady i ptaki - to wspaniały zbiór kart do skompletowania.  Wydawnictwo Piętka dołożyło starań, aby karty były wykonane precyzyjnie i cieszyły się powodzeniem nawet, gdy w naszym pobliżu nie ma żadnego urządzenia mobilnego.
A jeżeli mamy do naszej dyspozycji tablet bądź telefon komórkowy, możemy ożywić zwierzęta i podziwiać je w nowej, niezwykłej odsłonie.


Wystarczy, że zainstalujemy aplikację z trójwymiarową rzeczywistością (Augmented Reality – AR). Następnie uruchomimy aplikację i spojrzymy na wybraną kartę przez urządzenie z kamerą.


Wybrane zwierzątko "ożyje" i ukaże nam się w całej okazałości. Możemy je dowolnie obracać i oglądać z każdej strony, przyjrzeć się ubarwieniu a także naturalnym ruchom zwierzęcia, które robią niesamowite wrażenie.


Nie tylko dzieci zachwycone są aplikacją, która pozwala nam lepiej poznać poszczególne gatunki zwierząt - osoby starsze często wpadają w osłupienie na tak zadziwiający widok.


Aplikacja jest całkowicie darmowa - zawiera mnóstwo ciekawych ustawień, dzięki których możemy m.in usłyszeć odgłos jaki wydaje dane zwierzę czy robić zdjęcia.W każdej talii znajduje się 10 kart. Natomiast w ofercie dostępnych jest 5 zestawów o tematyce: dinozaury, zwierzęta, zwierzęta morskie, owady i ptaki.

Zdecydowanie polecamy!

Za przesłanie materiałów do recenzji dziękuję Wydawnictwu Piętka


Recenzja bierze udział w tegorocznym wyzwaniu "77 recenzji gier, 77 recenzji książek i 7 konkursów".  Więcej informacji o wyzwaniu znajdziecie tutaj: KLIK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Zdolne Dzieci , Blogger