Testowanie nowych jogurtów Zott Primo - czyli jogurty naturalne z pysznymi dodatkami!

   Tym razem mąż załapał się na kampanię w trnd# . Tak jak już wspominałam, kampanie są całkowicie darmowe - a od uczestników wymaga się jedynie rzetelnej opinii - i odrobiny swojego czasu. Oprócz jogurtów przysłano ekologiczne torby: ledwo przyszły, a już znalazły swoich właścicieli.
   Odnalezienie jogurtów na sklepowych półkach nie przysporzyło problemów. Jogurty są ogólnodostępne - my zaopatrzyliśmy się w sklepie Tesco. Teraz czeka nas już sama przyjemność - czyli sprawdzenie, czy jogurty na stałe zawitają w naszym domu.

#ZottNaturalnie #naturalniezmusli #naturalniezowocami


3 komentarze:

 1. Smaczne i zdrowe, szybko znikają z lodówki. Fajny pomysł na przekąskę i do wyboru kilka wersji smakowych :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo smaczna kampania. Też mam okazję testować i jestem bardzo zadowolona z produktów. Cieszy mnie połączenie jogurtu naturalnego ze smacznym dodatkiem:) Ja osobiście polecam warianty z musli, są super!!
  Zapraszam również do opiniowania u mnie: http://testujemytestujemypl.blogspot.com/2016/11/zott-primo-i-wspomnienia-ambasadora.html

  OdpowiedzUsuń
 3. I ja testowałam jogurty Zott. Bardzo udane połączenie jogurtu naturalnego z owocami i musli. Bardzo lubię takie połączenia i w końcu ktoś to wymyślił. Do tej pory musiałam do pracy pakować oddzielnie jogurt i oddzielnie torebkę z musli, a teraz proszę. W jednym opakowaniu wszystko gotowe:)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Zdolne Dzieci , Blogger