Gry pod choinkę - Granna.

   Z wpisem zwlekałam - od monitora skutecznie odciągnęły mnie choroby dzieci. A kiedy znużony człowiek w końcu znajdywał czas na to, aby napisać kilka słów - za nic w świecie nie mogłam sklecić sensowego zdania. Zamiast tego nasłuchiwałam jęków i zrywałam się za każdym razem, gdy pociecha niespokojnie rzucała się przez sen.
   No, ale nadszedł ten czas, gdy mogę napisać listę gier Granna, które warto zakupić - i podarować dzieciom w  prezencie Bożonarodzeniowym. Kto zwlekał na ostatni moment, ten ma jeszcze okazję na trafiony zakup!

1. Tęcza - grę polecam zdecydowanie dzieciom, które mają jeszcze problem z nauką kolorów. Naprawdę błyskawicznie pomaga opanować nazwy poszczególnych barw. Ponad to, istnieje wiele wariantów gry. Ze szczegółową recenzją można zapoznać się tutaj:  Tęcza - Granna.


2. 3 TRAKI - czyli zadania logiczne dla najmłodszych. Grę polecam dla dzieci już od 2 roku życia. Na czym polega gra i czy naprawdę dzieci w tym wieku mogą sięgnąć po zadania logiczne, znajdziecie tutaj: 3 TRAKI - GRANNA. 


3. Planeta zwierząt - grę polecam dla dzieci od 8 roku życia. Idealnie nadaje się na prezent Bożonarodzeniowy dla miłośników zwierząt. Znajdziemy tu mnóstwo nieznanych nam gatunków, które czasem rozśmieszą (dziwacznym wyglądem), czasem zadziwią (wielkością), a czasem przyprawią rodziców o rumieńce - bo w tej grze dzieci i rodzice balansują na tym samym poziomie.


4. Małpie figle - uważam, że nie ma tu ustalonej granicy wiekowej. Jeżeli Wasze dziecko ma dobrego cela, to warto spróbować swoich sił w strzelaniu do kubełków. Uwaga jednak na barszczyk - oby nasz kokos tam nie zawędrował, obficie ochlapując babcię! Więcej informacji o grze, znajdziecie tutaj: Małpie figle - Granna.


5. Tempo - tym razem sięgamy po grę, która przeznaczona jest zarówno dla dzieci (od 7 lat) jak i dorosłych. Warto zakupić ją dla dzieci - a wieczorami, po kryjomu samemu zabrać się do rozgrywki :-) Więcej informacji znajdziecie tutaj: Tempo - Granna.6. Sherlock -  to gra, w której trzeba wykazać się precyzją myślenia, umiejętnością łączenia faktów i wyciągania poprawnych wniosków. Oczywiście - jest przeznaczona dla nieco starszych graczy. Zapewniam jednak, że dostarczy mnóstwo emocji - i pobudzi umysł, niczym dobra filiżanka kawy. Idealnie nada się na prezent dla RODZICÓW, DZIADKÓW i STARSZEGO RODZEŃSTWA. Pamiętajcie - Mikołaj nie zawsze musi przynosić kosmetyki, kolejną parę kolczyków czy zapas skarpetek. Gra będzie naprawdę trafionym podarunkiem. Więcej informacji o grze znajdziecie tutaj: Sherlock - Granna.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Zdolne Dzieci , Blogger