Lilla Lou - zestaw idealny na Wielkanoc!

   Ola rozpakowuje sporej wielkości paczkę, a jej oczy otwierają się szeroko ze zdumienia. Po chwili zaczyna podskakiwać i piszczeć z radości. Całą sytuację obserwuję z rozbawieniem, natomiast Rafałek jest wściekły. - No widzisz co narobiłaś? - mówi z wyrzutem - Teraz Ola już nie będzie się ze mną bawić!

   Dzisiaj mamy okazję zaprezentować nowość: szkicowniki Lilla Lou od Wydawnictwa Wilga (poprzednie recenzje dostępne tutaj: KLIK) w bardzo ciekawej odsłonie:

  • Spring - moda wiosenna
  • Summer - idealne ubrania na upalne lato
  • Orient - tworzymy nieco bardziej egzotyczne ubrania 
  • Marine style - styl marynarski
   Nie ukrywam, że jestem zachwycona różnorodnością szkicowników, które sprawiają, że dzieci nie popadają w rutynę. Mają ogromne możliwości - mogą wybrać się do odległych zakątków Dalekiego Wschodu i stworzyć niezwykłe kimona; przygotować nieco nowocześniejszą sukienkę, która nadal będzie nawiązywać do wyjątkowych klimatów tamtych regionów. Mogą wybrać się w nadmorskie okolice i zaplanować modny, a jednocześnie - wygodny strój (idealny na rejs statkiem). Mogą zaplanować własny, wakacyjny bądź wiosenny ubiór. A jeżeli w rodzinie znajduje się jakaś zdolna krawcowa, to być może projekt uda się uszyć i przemienić marzenia w rzeczywistość.
   Szkicowniki przypadły do gustu także Rafałkowi (warto wspomnieć, że są wydania przygotowane z myślą o chłopcach). Jak widać na zdjęciach, udało mi się także przygotować bardzo oryginalne stroje :-D W czasie tworzenia dzieł można wykorzystać przeróżne materiały - mogą to być skrawki tkanin, wysuszone płatki kwiatów, waciki kosmetyczne, bibułki itp. Do każdej książeczki dołączone są zestawy naklejek z biżuterią, porady dotyczące prawidłowej techniki rysowania, a także przykładowe rysunki innych "młodych projektantów".
   Szkicowniki idealnie nadają się jako prezent Wielkanocny - z całą pewnością sprawią ogromną radość dzieciom, które kochają malować, a także takim, które już teraz wykazują swój własny, niepowtarzalny styl. 


Za przesłanie materiałów do recenzji dziękuję Wydawnictwu Wilga.


Recenzja bierze udział w tegorocznym wyzwaniu "77 recenzji gier, 77 recenzji książek i 7 konkursów".  Więcej informacji o wyzwaniu znajdziecie tutaj: KLIK
1 komentarz:

Copyright © 2014 Zdolne Dzieci , Blogger