Witaminki - pakiet witaminek, dla chłopców i dziewczynek.


Witaminki, to wyjątkowo piękny zestaw książeczek edukacyjnych. Znajdziemy w nich mnóstwo kolorowych naklejek i zadań, które sprawią, że dzieci na chwilę przeniosą się do tego magicznego, bajecznie kolorowego świata.


Seria Witaminki składa się z sześciu książeczek edukacyjnych. Każda z nich ukazuje pasje i hobby sympatycznych bohaterek. Dzięki nim możemy odkryć, że wszystkie postaci są wyjątkowe i niepowtarzalne. Pomimo tego, że głównymi bohaterkami są dziewczynki - serię polecam też dla chłopców. Synek chętnie rozwiązywał zadania wraz z siostrą i czerpał z tego taką samą radość jak Ola.


Justynka - w tej części znajdziecie mnóstwo ciekawych zadań, a większość z nich nawiązuje do pasji dziewczynki, jaką jest muzyka. Czeka nas dużo śpiewu i odkrywanie instrumentów muzycznych. Oczywiście nie zapomnimy o zdrowym odżywianiu.Jagódka  - czyli coś dla osób, które interesują się modą. Dziewczynka wyjątkowo lubi się stroić, nie ma też nic przeciwko modowym zakupom. Czekają więc na nas zadania, które nawiązują do odzieżowych szaleństw - nie zabraknie jednak ćwiczeń, które ćwiczą spostrzegawczość. 

Zosia - jeżeli twoja pociecha żywo interesuje się ogrodnictwem, to ta pozycja z całą pewnością przypadnie jej do gustu. Będziemy mieli okazję poćwiczyć liczenie doklejając jabłka na pobliskiej jabłonce, czeka nas też trochę pracy w ogrodzie... A po skończonej robocie przygotujemy świeżą i zdrową sałatkę owocową.Wiki - Wiktoria ma w sobie mnóstwo energii i zapału. Uwielbia sport i nieustannie dba o swoją kondycję. Gimnastyka z samego rana? Czemu nie? Nawet brzydka pogoda nie jest w stanie zapanować nad potrzebą ruchu, jaki odczuwa Wiki. 

Z serii Witaminki ukazały się także: Milenka i Ania. Jeżeli jesteście ciekawi, jakie zainteresowania mają małe bohaterki, możecie zakupić Witaminkowy Pakiet w promocyjnej cenie na stronie Wydawnictwa: TUTAJ.

Recenzja bierze udział w tegorocznym wyzwaniu "77 recenzji gier, 77 recenzji książek i 7 konkursów".  Więcej informacji o wyzwaniu znajdziecie tutaj: KLIK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Zdolne Dzieci , Blogger